Nabór kandydatów

Na tej stronie znajdują się ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy w GZSiSS oraz o wynikach naboru.

GZSiSS zatrudni osobę na stanowisko Animator Sportu.

Do obowiązków animatora należeć będzie m.in.: prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, promowanie aktywnego stylu życia, pomoc przy organizacji lokalnych rozgrywek i zawodów. Wymiar pracy: 4 godziny tygodniowo.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

GZSiSS zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisku sprzątaczki.

Praca na w/w stanowisku polegać będzie na sprzątaniu pokoi hotelowych.

CV wraz z listem motywacyjnym należy składać w dziale kadr GZSiSS, Al. Grunwaldzka 244 do dnia 30 kwietnia 2018r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. )

 

Informacje pod nr tel. (058) 520-68-60

Specjalista ds. kadr Dorota Anusik